Меню

Сбор ягод и фруктов. № 2110 Вакансия закрыта

Страна: Германия

Заработная плата: 8.6 евро/час

Описание вакансии:

Вакансія: збір ягід та фруктів. Період вакансії: з 01.06.2019 до 31.08.2019

Обовязки: основним обов’язкове в даній роботі є збір різних ягід і фруктів, у даному випадку спочатку пріоритетом є полуниця. Компанія також займається вирощуванням груш, яблук, слив, смородини та ін.

Розташування: 80 км до міста Гановер.

Житло надається роботодавцем всього за 8 євро/день.

В наявності зручні кімнати, у яких розташовується по 4 людини. Надаються усі умови для комфортного проживання – до кожної кімнати ванна з душовою кабіною та туалетом. Хлопці та дівчати живуть окремо.

Харчуватись необхідно самостійно. Поблизу є супермаркет 20 хв пішки і кухня в новоспорудженому житлі для працівників.

Можна поїхати по продукти робочим бусом.

Графік: в основному робочий графік складає 7-8 годин, можливі спади робочих годин до 5-6 годин та нижче із за різних причин – таких як погодні умови або інші непередбачувані обставини. Всього 5-6 робочих днів, що означає, періодичну необхідність виходити на роботу в суботу.

Оплата: з/п складає 8,6євро на годину. Норма збору складе 21-28кг/год. Хто збирає більше отримує надбавки. Також можливий збір смородини, на ній заробляють більше – 9,11євро.

Вимоги до студента:

-знання мови не вимагається

-стать неважливо

-старанність та невибагливість до погодних умов.

ВАЖЛИВО: необхідно взяти з собою дощовик, гумовці, головний убір від сонця, бажано взяти постільну білизну. Не вживати алкоголю на робочому місці. Студенти повинні бути готові працювати в погану погоду. Бажано взяти з собою водійські права, оскільки при необхідності надається робоче авто для поїздок  в місто чи для перевезення людей.

Документи подати до 12.03.2019

Могут быть студентом любого заведения: университет, институт, колледж, училище, техникум .... Возраст 18 - 35 лет. Любого профессионального направления. Не имеет значения или дневная или заочная форма.

СТОИМОСТЬ УСЛУГ: 350 евро

Оформить заявку online

Вакансия: Сбор ягод и фруктов. - № ( 2110)